• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги щодо виготовлення облікової документації на пам’ятки культурної спадщини місцевого/національного значення за видом «історія».

Завершена

1 132 151.00 UAH з ПДВ
Номер: 8ec2e734d51c413dade140f6fe29249d
Внутрішній номер закупівлі: 28802934
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-04-02-005527-a   
Замовник: ДЕПАРТАМЕНТ АРХІТЕКТУРИ ТА МІСТОБУДУВАННЯ ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Пустовіт Олександр Володимирович 380472337742 ukbck@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 92520000-2 Послуги музеїв та послуги зі збереження історичних пам’яток і будівельАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 1 132 151.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 02.04.2026 12:11 - 07.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 02.04.2026 12:11 - 10.04.2026 00:00
Аукціон: з 10.04.2026 15:56
Період кваліфікації: 10.04.2026 00:00 - 23.04.2026 16:44
Період завантаження договору: 29.04.2026 00:00 - 09.05.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 132 151.00 Послуги щодо виготовлення облікової документації на пам’ятки культурної спадщини місцевого/національного значення за видом «історія».