-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги щодо виготовлення облікової документації на пам’ятки культурної спадщини місцевого/національного значення за видом «історія».
Оголошено тендер
1 132 151.00
UAH
Номер:
65c1ee1636b34712bec031c507189bab
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-04-02-006788-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕПАРТАМЕНТ АРХІТЕКТУРИ ТА МІСТОБУДУВАННЯ ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38715770
-
Адреса:
18000, Україна, Черкаська область, Черкаси, вул. Байди Вишневецького, будинок 36
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ АРХІТЕКТУРИ ТА МІСТОБУДУВАННЯ ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38715770
-
Адреса:
18000, Україна, Черкаська область, Черкаси, вул. Байди Вишневецького, будинок 36
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
1 132 151.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги щодо виготовлення облікової документації на пам’ятки культурної спадщини місцевого/національного значення за видом «історія».
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
92520000-2 Послуги музеїв та послуги зі збереження історичних пам’яток і будівель
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
02.04.2026 12:01
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:4084 - Проектування, реставрація та охорона пам’яток культурної спадщини
Адміністративно-територіальна класифікаціяЧеркаси
Сума1 132 151.00 UAH