-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поводження з відходами (проведення технічної експертизи та утилізації майна, неп...×-
Послуги з поводження з відходами (проведення технічної експертизи та утилізації майна, непридатного до подальшого використання)
- ID: UA-2025-11-27-012773-a
- Дата створення : 27.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27302121
Головне управління ДПС у м. Києві ЄДРПОУ: 44116011ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з вивезення твердих побутових відходів- ID: UA-2025-11-12-002479-a
- Дата створення : 12.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27087833
Головне управління ДПС у м. Києві ЄДРПОУ: 44116011ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з вивезення твердих побутових відходів- ID: UA-2025-11-11-013178-a
- Дата створення : 11.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27080405
Головне управління ДПС у м. Києві ЄДРПОУ: 44116011ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поводження з відходами (проведення технічної експертизи та утилізації майна, неп...×-
Послуги з поводження з відходами (проведення технічної експертизи та утилізації майна, непридатного до подальшого використання)
- ID: UA-2025-11-11-006674-a
- Дата створення : 11.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27073918
Головне управління ДПС у м. Києві ЄДРПОУ: 44116011ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поводження з відходами (послуги з технічної експертизи та утилізації комп'ю...×-
Послуги з поводження з відходами (послуги з технічної експертизи та утилізації комп'ютерної техніки)
- ID: UA-2025-08-15-003477-a
- Дата створення : 15.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26151043
Головне управління ДПС у м. Києві ЄДРПОУ: 44116011ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з вивезення твердих побутових відходів- ID: UA-2025-07-30-000808-a
- Дата створення : 30.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26004860
Головне управління ДПС у м. Києві ЄДРПОУ: 44116011ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з вивезення твердих побутових відходів- ID: UA-2024-12-10-014339-a
- Дата створення : 10.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23606679
Головне управління ДПС у м. Києві ЄДРПОУ: 44116011ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічної експертизи та утилізації майна- ID: UA-2024-08-14-001937-a
- Дата створення : 14.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22307909
Головне управління ДПС у м. Києві ЄДРПОУ: 44116011ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з вивезення твердих побутових відходів- ID: UA-2024-08-13-010926-a
- Дата створення : 13.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22304827
Головне управління ДПС у м. Києві ЄДРПОУ: 44116011ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з вивезення твердих побутових відходів- ID: UA-2023-11-28-008872-a
- Дата створення : 28.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19809769
Головне управління ДПС у м. Києві ЄДРПОУ: 44116011ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічної експертизи та утилізації майна- ID: UA-2023-10-27-006903-a
- Дата створення : 27.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19439237
Головне управління ДПС у м. Києві ЄДРПОУ: 44116011ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з вивезення твердих побутових відходів- ID: UA-2023-08-15-005061-a
- Дата створення : 15.08.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18674080
Головне управління ДПС у м. Києві ЄДРПОУ: 44116011ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямЗавершена -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з вивезення твердих побутових відходів- ID: UA-2022-12-31-000092-a
- Дата створення : 31.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16520105
Головне управління ДПС у м. Києві ЄДРПОУ: 44116011ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
Послуги з вивезення побутових відходів- ID: UA-2022-05-23-002763-a
- Дата створення : 23.05.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14642470
Головне управління ДПС у м. Києві ЄДРПОУ: 44116011ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
Послуги з вивезення побутових відходів- ID: UA-2022-05-23-001889-a
- Дата створення : 23.05.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14641610
Головне управління ДПС у м. Києві ЄДРПОУ: 44116011ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямЗавершена -