• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з поводження з відходами (проведення технічної експертизи та утилізації майна, непридатного до подальшого використання)

Торги не відбулися

44 702.10 UAH з ПДВ
Номер: 0f13a26f2f6f464e90ecdef3dc69d2ae
Внутрішній номер закупівлі: 27073918
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-11-11-006674-a   
Замовник: Головне управління ДПС у м. Києві
Контактна особа: Пашинська Вікторія Василівна +380442362998 vicktoriya.pashynska@ukr.net https://kyiv.tax.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 44 702.10 UAH з ПДВ
Період уточнення: 11.11.2025 12:00 - 16.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 11.11.2025 12:00 - 19.11.2025 07:00
Аукціон: з 20.11.2025 13:34
Період кваліфікації: 19.11.2025 07:00 - 27.11.2025 08:44

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴44 702.10 Послуги з поводження з відходами (проведення технічної експертизи та утилізації майна, непридатного до подальшого використання)