• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з поводження з відходами (проведення технічної експертизи та утилізації майна, непридатного до подальшого використання)

Оголошено тендер

44 702.10 UAH
Номер: 2e79535ce6764aeaab473d912367b54f
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-11-11-002047-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Головне управління ДПС у м. Києві
Замовник: Головне управління ДПС у м. Києві
Очікувана вартість: 44 702.10 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з поводження з відходами (проведення технічної експертизи та утилізації майна, непридатного до подальшого використання)
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 11.11.2025 09:35

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з поводження з відходами (проведення технічної експертизи та утилізації майна, непридатного до подальшого використання)
Код ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям
Кількість 557 послуга
Період постачання до 31.12.2025

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:3507010 - Керівництво та управління у сфері податкової політики
Сума44 702.10 UAH