-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з поводження з відходами (проведення технічної експертизи та утилізації майна, непридатного до подальшого використання)
Тендер Prozorro UA-2025-11-27-012773-a
Завершена
44 702.10
UAH з ПДВ
Номер:
99726762b73f4bb2bd1af1a5dc038030
Внутрішній номер закупівлі:
27302121
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-27-012773-a
Замовник:
Головне управління ДПС у м. Києві
×
-
Код ЄДРПОУ:
44116011
-
Адреса:
04116, Україна, м. Київ, м Київ, вул. Шолуденка, 33/19
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Пашинська Вікторія Василівна +380442362998 vicktoriya.pashynska@ukr.net https://kyiv.tax.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
44 702.10 UAH з ПДВ
Період уточнення:
27.11.2025 15:10 - 06.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
27.11.2025 15:10 - 09.12.2025 07:00
Аукціон:
з 10.12.2025 11:50
Період кваліфікації:
09.12.2025 07:00 - 10.12.2025 16:14
Період завантаження договору:
16.12.2025 00:00 - 26.12.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴44 702.10 Послуги з поводження з відходами (проведення технічної експертизи та утилізації майна, непридатного до подальшого використання)