-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поводження з відходами (проведення технічної експертизи та утилізації майна, непридатного до подальшого використання)
Оголошено тендер
44 702.10
UAH
Номер:
60316a4688f944cbb034fb30573d87fe
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-11-27-014635-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Головне управління ДПС у м. Києві
×
-
Код ЄДРПОУ:
44116011
-
Адреса:
04116, Україна, м. Київ, м Київ, вул. Шолуденка, 33/19
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Головне управління ДПС у м. Києві
×
-
Код ЄДРПОУ:
44116011
-
Адреса:
04116, Україна, м. Київ, м Київ, вул. Шолуденка, 33/19
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
44 702.10 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з поводження з відходами (проведення технічної експертизи та утилізації майна, непридатного до подальшого використання)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
27.11.2025 14:43
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з поводження з відходами (проведення технічної експертизи та утилізації майна, непридатного до подальшого використання)
Кількість
557 послуга
Період постачання
до 31.12.2025
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:3507010 - Керівництво та управління у сфері податкової політики
Сума44 702.10 UAH