-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з технічної експертизи та утилізації майна
Тендер Prozorro UA-2023-10-27-006903-a
Завершена
87 326.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.6% або 500.00 UAH
мін. крок: 0.6% або 500.00 UAH
Номер:
a7ce6c37e6f84b27babf8bea8989aeff
Внутрішній номер закупівлі:
19439237
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-10-27-006903-a
Замовник:
Головне управління ДПС у м. Києві
×
-
Код ЄДРПОУ:
44116011
-
Адреса:
04116, Україна, м. Київ, м Київ, вул. Шолуденка, 33/19
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Пашинська Вікторія Василівна +380442362998 vicktoriya.pashynska@ukr.net https://kyiv.tax.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
87 326.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
27.10.2023 13:15 - 01.11.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
27.10.2023 13:15 - 04.11.2023 07:00
Аукціон:
06.11.2023 15:57 - 06.11.2023 16:32
Період кваліфікації:
06.11.2023 16:32 - 08.11.2023 10:47
Період завантаження договору:
14.11.2023 00:00 - 24.11.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴87 326.00 Послуги з технічної експертизи та утилізації майна