-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічної експертизи та утилізації майна
Оголошено тендер
87 326.00
UAH
Номер:
19a06974419c498385ebbc4d341e1fa0
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-10-27-000750-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Головне управління ДПС у м. Києві
×
-
Код ЄДРПОУ:
44116011
-
Адреса:
04116, Україна, м. Київ, м Київ, вул. Шолуденка, 33/19
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Головне управління ДПС у м. Києві
×
-
Код ЄДРПОУ:
44116011
-
Адреса:
04116, Україна, м. Київ, м Київ, вул. Шолуденка, 33/19
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
87 326.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з технічної експертизи та утилізації майна
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
27.10.2023 09:41
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з технічної експертизи та утилізації майна
Кількість
880 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума87 326.00 UAH