-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з вивезення твердих побутових відходів
Тендер Prozorro UA-2025-07-30-000808-a
Завершена
105 727.48
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.9% або 1 000.00 UAH
мін. крок: 0.9% або 1 000.00 UAH
Номер:
e454665c4e65405ba28f8e05700167c0
Внутрішній номер закупівлі:
26004860
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-07-30-000808-a
Замовник:
Головне управління ДПС у м. Києві
×
-
Код ЄДРПОУ:
44116011
-
Адреса:
04116, Україна, м. Київ, м Київ, вул. Шолуденка, 33/19
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Машталер Світлана Олександрівна +380442362998 smm5note@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
105 727.48 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.07.2025 09:39 - 04.08.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
30.07.2025 09:39 - 07.08.2025 06:00
Аукціон:
з 08.08.2025 14:45
Період кваліфікації:
07.08.2025 06:00 - 08.08.2025 15:15
Період завантаження договору:
14.08.2025 00:00 - 24.08.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴105 727.48 Послуги з вивезення твердих побутових відходів