-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з вивезення твердих побутових відходів
Оголошено тендер
105 727.48
UAH
Номер:
c3f4db7639324268a0b9f78433ab6753
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-07-11-009052-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Головне управління ДПС у м. Києві
×
-
Код ЄДРПОУ:
44116011
-
Адреса:
04116, Україна, м. Київ, м Київ, вул. Шолуденка, 33/19
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Головне управління ДПС у м. Києві
×
-
Код ЄДРПОУ:
44116011
-
Адреса:
04116, Україна, м. Київ, м Київ, вул. Шолуденка, 33/19
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
105 727.48 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з вивезення твердих побутових відходів
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
11.07.2025 14:16
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з вивезення твердих побутових відходів
Кількість
586.3 метр кубічний
Період постачання
до 30.11.2025
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:3507010 - Керівництво та управління у сфері податкової політики
Сума105 727.48 UAH