-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Послуги з вивезення твердих побутових відходів
Тендер Prozorro UA-2024-08-13-010926-a
Завершена
153 731.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.7% або 1 000.00 UAH
мін. крок: 0.7% або 1 000.00 UAH
Номер:
8d8466cf51034abdb583378590cf92ce
Внутрішній номер закупівлі:
22304827
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-08-13-010926-a
Замовник:
Головне управління ДПС у м. Києві
×
-
Код ЄДРПОУ:
44116011
-
Адреса:
04116, Україна, м. Київ, м Київ, вул. Шолуденка, 33/19
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Круценко Ірина Володимирівна +380442362998 irina.krutsenko@gmail.com https://kyiv.tax.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
153 731.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.08.2024 16:53 - 18.08.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
13.08.2024 16:53 - 21.08.2024 01:00
Період кваліфікації:
21.08.2024 01:00 - 23.08.2024 10:54
Період завантаження договору:
29.08.2024 00:00 - 08.09.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴153 731.00 Послуги з вивезення твердих побутових відходів