-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з вивезення твердих побутових відходів
Оголошено тендер
153 731.00
UAH
Номер:
d7742fa7c85946b8b56ac1a367523daf
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-08-13-013549-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Головне управління ДПС у м. Києві
×
-
Код ЄДРПОУ:
44116011
-
Адреса:
04116, Україна, м. Київ, м Київ, вул. Шолуденка, 33/19
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Головне управління ДПС у м. Києві
×
-
Код ЄДРПОУ:
44116011
-
Адреса:
04116, Україна, м. Київ, м Київ, вул. Шолуденка, 33/19
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
153 731.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з вивезення твердих побутових відходів
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
13.08.2024 16:39
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з вивезення твердих побутових відходів
Кількість
852.5 метр кубічний
Період постачання
до 31.12.2024
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума153 731.00 UAH