-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з вивезення твердих побутових відходів
Тендер Prozorro UA-2025-11-11-013178-a
Завершена
37 887.33
UAH з ПДВ
Номер:
59c5e4ec580542c4ac5d7caf7f16c1c1
Внутрішній номер закупівлі:
27080405
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-11-013178-a
Замовник:
Головне управління ДПС у м. Києві
×
-
Код ЄДРПОУ:
44116011
-
Адреса:
04116, Україна, м. Київ, м Київ, вул. Шолуденка, 33/19
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Ковальова Наталія Валеріївна +380442362998 vpdps@ukr.net https://kyiv.tax.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
37 887.33 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.11.2025 15:33 - 16.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
11.11.2025 15:33 - 19.11.2025 06:00
Аукціон:
20.11.2025 11:05 - 20.11.2025 11:28
Період кваліфікації:
20.11.2025 11:28 - 02.12.2025 16:28
Період завантаження договору:
08.12.2025 00:00 - 18.12.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴37 887.33 Послуги з вивезення твердих побутових відходів