-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з вивезення твердих побутових відходів
Оголошено тендер
37 887.33
UAH
Номер:
d599c4d20a2d47099fd48919160f7ccd
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-11-11-015268-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Головне управління ДПС у м. Києві
×
-
Код ЄДРПОУ:
44116011
-
Адреса:
04116, Україна, м. Київ, м Київ, вул. Шолуденка, 33/19
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Головне управління ДПС у м. Києві
×
-
Код ЄДРПОУ:
44116011
-
Адреса:
04116, Україна, м. Київ, м Київ, вул. Шолуденка, 33/19
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
37 887.33 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з вивезення твердих побутових відходів
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
11.11.2025 15:04
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з вивезення твердих побутових відходів
Кількість
210.1 метр кубічний
Період постачання
до 31.12.2025
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:3507010 - Керівництво та управління у сфері податкової політики
Сума37 887.33 UAH