-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
Послуги з поводження з побутовими відходами- ID: UA-2022-04-26-000170-c
- Дата створення : 26.04.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14544244
Університет банківської справи ЄДРПОУ: 34716922ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поводження з побутовими відходами- ID: UA-2022-04-21-000415-a
- Дата створення : 21.04.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14531907
Університет банківської справи ЄДРПОУ: 34716922ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям- ID: UA-2022-01-13-002561-c
- Дата створення : 13.01.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13597044
Університет банківської справи ЄДРПОУ: 34716922ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
ДК 021:2015 90510000-5 Утилізація сміття та поводження зі сміттям- ID: UA-2021-02-17-003858-a
- Дата створення : 17.02.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8655351
Університет банківської справи ЄДРПОУ: 34716922ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
ДК 021:2015 90510000-5 Утилізація сміття та поводження зі сміттям- ID: UA-2021-02-09-002167-b
- Дата створення : 09.02.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8514951
Університет банківської справи ЄДРПОУ: 34716922ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
ДК 021:2015 90510000-5 Утилізація сміття та поводження зі сміттям- ID: UA-2021-02-09-001110-b
- Дата створення : 09.02.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8511195
Університет банківської справи ЄДРПОУ: 34716922ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
ДК 021:2015 90510000-5 Утилізація сміття та поводження зі сміттям- ID: UA-2021-02-08-003902-b
- Дата створення : 08.02.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8496971
Університет банківської справи ЄДРПОУ: 34716922ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
ДК 021:2015 90510000-5 Утилізація сміття та поводження зі сміттям- ID: UA-2021-02-08-003646-b
- Дата створення : 08.02.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8496034
Університет банківської справи ЄДРПОУ: 34716922ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Утилізація сміття та поводження зі сміттям- ID: UA-2020-03-16-002500-a
- Дата створення : 16.03.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4649800
Державний вищий навчальний заклад "Університет банківської справи" ЄДРПОУ: 34716922ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямЗавершена -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Утилізація сміття та поводження зі сміттям- ID: UA-2020-03-16-002489-a
- Дата створення : 16.03.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4649769
Державний вищий навчальний заклад "Університет банківської справи" ЄДРПОУ: 34716922ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямЗавершена -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Утилізація сміття та поводження зі сміттям- ID: UA-2020-03-04-004366-a
- Дата створення : 04.03.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4593598
Державний вищий навчальний заклад "Університет банківської справи" ЄДРПОУ: 34716922ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Утилізація сміття та поводження зі сміттям- ID: UA-2020-02-24-002240-a
- Дата створення : 24.02.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4541589
Державний вищий навчальний заклад "Університет банківської справи" ЄДРПОУ: 34716922ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Утилізація сміття та поводження зі сміттям- ID: UA-2020-02-12-003705-b
- Дата створення : 12.02.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4482525
Державний вищий навчальний заклад "Університет банківської справи" ЄДРПОУ: 34716922ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Утилізація сміття та поводження зі сміттям- ID: UA-2020-01-27-003376-a
- Дата створення : 27.01.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4370558
Державний вищий навчальний заклад "Університет банківської справи" ЄДРПОУ: 34716922ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Утилізація сміття та поводження зі сміттям- ID: UA-2020-01-27-003333-a
- Дата створення : 27.01.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4370434
Державний вищий навчальний заклад "Університет банківської справи" ЄДРПОУ: 34716922ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямЗавершена -