-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Утилізація сміття та поводження зі сміттям
Тендер Prozorro UA-2020-02-12-003705-b
Вивезення твердих побутових відходів для Харківського навчально-наукового інституту
Торги не відбулися
103 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.7% або 700.00 UAH
мін. крок: 0.7% або 700.00 UAH
Номер:
1cc617fab1054ef0ad39a51716336bae
Внутрішній номер закупівлі:
4482525
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-02-12-003705-b
Замовник:
Державний вищий навчальний заклад "Університет банківської справи"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34716922
-
Адреса:
04070, Україна, Київська область, Київ, вулиця Андріївська, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Герасименко Марина Василівна 380964845563 zhukubs@ukr.net http://www.ubs.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
103 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
700.00 UAH
Період уточнення:
12.02.2020 18:12 - 17.02.2020 23:00
Період прийому пропозицій:
12.02.2020 18:12 - 27.02.2020 23:00
Умови оплати:
дата закінчення звітного періоду - 100%
- Подіядата закінчення звітного періоду
- ОписЗвітний період - місяць
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вивезення твердих побутових відходів для Харківського навчально-наукового інституту
Кількість
640 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Автомобілі-Харків"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37458472
-
Контактна особа:
Колісник Оксана 380660012079, 380660012079 avto0660012079@gmail.com
-
Адреса:
61124, Україна, Харківська область, Харків, вул. Зернова, буд. 55 Б, кв. 24
Початкова пропозиція
102 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
102 000.00 UAH з ПДВ
Документи
65
Скарги
0