-
Відкриті торги
-
КЕП
Вивезення твердих побутових відходів для Харківського навчально-наукового інституту
Оголошено тендер
103 000.00
UAH
Номер:
4ffbb242a0d64b11ad9efb6e0bc25620
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-02-12-005553-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Державний вищий навчальний заклад "Університет банківської справи"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34716922
Замовник:
Державний вищий навчальний заклад "Університет банківської справи"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34716922
Очікувана вартість:
103 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Вивезення твердих побутових відходів для Харківського навчально-наукового інституту
Примітки:
Повторна процедура закупівлі у зв'язку із відміною відкритих торгів (ідентифікатор закупівлі UA-2020-01-27-003376-a) через подання для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
12.02.2020 17:56
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис2201160 «Підготовка кадрів вищими навчальними закладами ІІІ – IV рівнів акредитації та забезпечення діяльності їх баз практики»
Сума103 000.00 UAH