-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Утилізація сміття та поводження зі сміттям
Тендер Prozorro UA-2020-03-16-002489-a
Код ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація сміття та поводження зі сміттям (Послуги з вивезення твердих побутових відходів для Львівського навчально-наукового інституту за адресою м.Львів, вул. Коперніка,14)
Завершена
72 320.00
UAH з ПДВ
Номер:
9e8c158a293c4927bbe7b506e3f94d33
Внутрішній номер закупівлі:
4649769
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-03-16-002489-a
Замовник:
Державний вищий навчальний заклад "Університет банківської справи"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34716922
-
Адреса:
04070, Україна, Київська область, Київ, вулиця Андріївська, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Герасименко Марина Василівна 380964845563 zhukubs@ukr.net http://www.ubs.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відповідно до п. 4 ч. 2 статті 35 Закону України «Про публічні закупівлі» переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації. Протягом листопада-грудня 2018 року було проведено дві процедури відкритих торгів (UA-2020-01-27-003536-a (лот №2) та UA-2020-02-24-002240-a) на закупівлю «код ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація сміття та поводження зі сміттям (Послуги з вивезення твердих побутових відходів для Львівського навчально-наукового інституту за адресою м.Львів, вул. Коперніка,14)» у обсязі у обсязі 45,200 т із очікуваною вартістю 72320,00 грн. (сімдесят дві тисячі триста двадцять гривень). Зазначені процедури були відмінені через відсутність достатньої кількості учасників (на участь у обох відкритих торгах не було подано жодної тендерної пропозиції). Товариство з обмеженою відповідальністю «Грінера Україна» (код ЄДРПОУ 35429502) надає послуги, що закуповуються у відповідному районі міста Львів та готове надати їх Замовнику у обсязі 45,200 т із очікуваною вартістю 72320,00 грн. (сімдесят дві тисячі триста двадцять гривень), при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не відрізняються від вимог переговорної процедури.
Очікувана вартість:
72 320.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
дата закінчення звітного періоду - 100%
- Подіядата закінчення звітного періоду
- ОписЗвітний період - місяць
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
код ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація сміття та поводження зі сміттям (Послуги з вивезення твердих побутових відходів для Львівського навчально-наукового інституту за адресою м.Львів, вул. Коперніка,14)
Кількість
45.2 тонни
Період постачання
до 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГРІНЕРА УКРАЇНА"
Оскарження: 16.03.2020 18:30 - 27.03.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
35429502
-
Контактна особа:
КАРНАУШЕНКО ОЛЕКСІЙ АНДРІЙОВИЧ +380682142492 greeneralviv@gmail.com
-
Адреса:
79008, Україна, Львівська область, Львів, ВУЛИЦЯ СТАРОЄВРЕЙСЬКА, будинок 22
Оскарження: 16.03.2020 18:30 - 27.03.2020 00:00
Ціна пропозиції
72 320.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
16.03.2020 18:31
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
60562017462a435fb6cad4587d15bf5d
Ідентифікатор договору:
UA-2020-03-16-002489-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГРІНЕРА УКРАЇНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35429502
-
Контактна особа:
КАРНАУШЕНКО ОЛЕКСІЙ АНДРІЙОВИЧ +380682142492 greeneralviv@gmail.com
-
Адреса:
79008, Україна, Львівська область, Львів, ВУЛИЦЯ СТАРОЄВРЕЙСЬКА, будинок 22
Номер договору:
2/Г/20-Б
Сума договору:
72 320.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
60 266.67 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
30.03.2020 17:00
Статус:
Підписаний