• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Утилізація сміття та поводження зі сміттям

ДК 021:2015 - 90510000-5 - Утилізація сміття та поводження зі сміттям (Вивезення твердих побутових відходів для Харківського навчально-наукового інституту)

Завершена

103 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 0e9f3da39e10456f8dcf1baf17400637
Внутрішній номер закупівлі: 4649800
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-03-16-002500-a   
Замовник: Державний вищий навчальний заклад "Університет банківської справи"
Контактна особа: Герасименко Марина Василівна 380964845563 zhukubs@ukr.net http://www.ubs.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відповідно до п. 4 ч. 2 статті 35 Закону України «Про публічні закупівлі» переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації. Протягом листопада-грудня 2018 року було проведено дві процедури відкритих торгів (UA-2020-01-27-003376-a та UA-2020-02-12-003705-b) на закупівлю «ДК 021:2015 - 90510000-5 - Утилізація сміття та поводження зі сміттям (Вивезення твердих побутових відходів для Харківського навчально-наукового інституту)» у обсязі 640 м3 із очікуваною вартістю 103000,00 (сто три тисячі грн. 00 коп.). Зазначені процедури були відмінені через відсутність достатньої кількості учасників (на участь у обох відкритих торгах було подано лише по одній тендерній пропозиції від Товариства з обмеженою відповідальністю «Автомобілі-Харків» (код ЄДРПОУ 34758472) із ціною 102000,00 грн. (сто дві тисячі гривні 00 коп.)), при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не відрізняються від вимог переговорної процедури.
Очікувана вартість: 103 000.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
дата закінчення звітного періоду - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015 - 90510000-5 - Утилізація сміття та поводження зі сміттям (Вивезення твердих побутових відходів для Харківського навчально-наукового інституту)
Код ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям
Кількість 640 метри кубічні
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 61174, Україна, Харківська область, Харків, проспект Перемоги, 55 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю «Автомобілі-Харків»

Оскарження: 16.03.2020 18:40 - 27.03.2020 00:00
Ціна пропозиції 102 600.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
16.03.2020 18:41
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: aa394762ec894639a3adcc822f40c1d0
Ідентифікатор договору: UA-2020-03-16-002500-a-a1
Постачальник: Товариство з обмеженою відповідальністю «Автомобілі-Харків»
Номер договору: 08/04
Сума договору: 102 600.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 85 600.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 01.04.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання: 08.04.2020 16:00
Статус:
Підписаний
PDF
2020_04_08_ДОГОВІР_08_04.PDF
p7s
sign.p7s