• Переговорна процедура
  • КЕП

Вивезення твердих побутових відходів для Харківського навчально-наукового інституту

Оголошено тендер

103 000.00 UAH
Номер: bf95cafd07324d9a940a595e04d71267
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-03-16-005174-c
Тип процедури: Переговорна процедура
Закупівельник: Державний вищий навчальний заклад "Університет банківської справи"
Замовник: Державний вищий навчальний заклад "Університет банківської справи"
Очікувана вартість: 103 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Вивезення твердих побутових відходів для Харківського навчально-наукового інституту
Примітки: Відповідно до п. 4 ч. 2 статті 35 Закону України «Про публічні закупівлі» переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у зв'язку із відміною двох тендерів (за процедурою - відкриті торги) через відсутність достатньої кількості учасників протягом січня - лютого 2020 року (UA-2020-01-27-003376-a та UA-2020-02-12-003705-b) на закупівлю «ДК 021:2015 - 90510000-5 - Утилізація сміття та поводження зі сміттям (Вивезення твердих побутових відходів для Харківського навчально-наукового інституту)». Процедура оголошується повторно у зв'язку із відміною переговорної процедури (ідентифікатор закупівлі UA-2020-03-04-004366-a).
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям
КЕКВ: 2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування: 16.03.2020 17:17

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис2201160 «Підготовка кадрів вищими навчальними закладами ІІІ – IV рівнів акредитації та забезпечення діяльності їх баз практики»
Сума103 000.00 UAH