-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Утилізація сміття та поводження зі сміттям
Тендер Prozorro UA-2020-02-24-002240-a
Повторна процедури закупівлі з огляду на прийняття рішення про відміну процедури відкритих торгів (частково) згідно предмету закупівлі «ДК 021:2015 - 90510000-5 - Утилізація сміття та поводження зі сміттям (Послуги з вивезення твердих побутових відходів)» (ідентифікатор закупівлі UA-2020-01-27-003536-a) (мультилотова закупівля) за лотом № 2 «Послуги з вивезення твердих побутових відходів за адресою м.Львів вул. Копенніка,14», з підстави, що передбачена згідно ч. 1 ст. 31 Закону України «Про публічні закупівлі», а саме: подання для участі в них менше двох тендерних пропозицій.
Торги не відбулися
72 320.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.3% або 250.00 UAH
мін. крок: 0.3% або 250.00 UAH
Номер:
f64e02ef2c3540f3a62c67593a38895c
Внутрішній номер закупівлі:
4541589
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-02-24-002240-a
Замовник:
Державний вищий навчальний заклад "Університет банківської справи"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34716922
-
Адреса:
04070, Україна, Київська область, Київ, вулиця Андріївська, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Герасименко Марина Василівна 380964845563 zhukubs@ukr.net http://www.ubs.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
72 320.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
250.00 UAH
Період уточнення:
24.02.2020 18:47 - 29.02.2020 22:00
Період прийому пропозицій:
24.02.2020 18:47 - 10.03.2020 22:00
Умови оплати:
дата закінчення звітного періоду - 100%
- Подіядата закінчення звітного періоду
- ОписЗвітний період - місяць
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях6 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вивезення твердих побутових відходів для Львівського навчально-наукового інституту
Кількість
45.2 тонни
Період постачання
до 31.12.2020