-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Утилізація сміття та поводження зі сміттям
Тендер Prozorro UA-2020-02-24-002240-a
Повторна процедури закупівлі з огляду на прийняття рішення про відміну процедури відкритих торгів (частково) згідно предмету закупівлі «ДК 021:2015 - 90510000-5 - Утилізація сміття та поводження зі сміттям (Послуги з вивезення твердих побутових відходів)» (ідентифікатор закупівлі UA-2020-01-27-003536-a) (мультилотова закупівля) за лотом № 2 «Послуги з вивезення твердих побутових відходів за адресою м.Львів вул. Копенніка,14», з підстави, що передбачена згідно ч. 1 ст. 31 Закону України «Про публічні закупівлі», а саме: подання для участі в них менше двох тендерних пропозицій.
Торги не відбулися
72 320.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.3% або 250.00 UAH
мін. крок: 0.3% або 250.00 UAH
Період уточнення:
24.02.2020 18:47 - 29.02.2020 22:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим