-
Відкриті торги
-
КЕП
Вивезення твердих побутових відходів для Львівського навчально-наукового інституту
Оголошено тендер
72 320.00
UAH
Номер:
1185765aeb5943a5a4f4650a48fa2740
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-02-24-004543-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Державний вищий навчальний заклад "Університет банківської справи"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34716922
Замовник:
Державний вищий навчальний заклад "Університет банківської справи"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34716922
Очікувана вартість:
72 320.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Вивезення твердих побутових відходів для Львівського навчально-наукового інституту
Примітки:
Процедура закупівлі включена до плану повторно з огляду на прийняття рішення про відміну відкритих торгів (частково) згідно предмету закупівлі «ДК 021:2015 - 90510000-5 - Утилізація сміття та поводження зі сміттям (Послуги з вивезення твердих побутових відходів)» (ідентифікатор закупівлі UA-2020-01-27-003536-a) (мультилотова закупівля) за лотом № 2 «Послуги з вивезення твердих побутових відходів за адресою м.Львів вул. Копенніка,14», з підстави, що передбачена згідно ч. 1 ст. 31 Закону України «Про публічні закупівлі», а саме: подання для участі в них менше двох тендерних пропозицій
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
24.02.2020 18:11
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис2201160 «Підготовка кадрів вищими навчальними закладами ІІІ – IV рівнів акредитації та забезпечення діяльності їх баз практики»
Сума72 320.00 UAH