• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Утилізація сміття та поводження зі сміттям

Вивезення твердих побутових відходів для Харківського навчально-наукового інституту

Торги не відбулися

103 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.7% або 700.00 UAH
Номер: 1e9f390013524f628aaea93b6ad55b2c
Внутрішній номер закупівлі: 4370558
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-01-27-003376-a   
Замовник: Державний вищий навчальний заклад "Університет банківської справи"
Контактна особа: Герасименко Марина Василівна 380964845563 zhukubs@ukr.net http://www.ubs.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 103 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 700.00 UAH
Період уточнення: 27.01.2020 15:52 - 01.02.2020 23:00
Період прийому пропозицій: 27.01.2020 15:52 - 11.02.2020 23:00
Умови оплати:
дата закінчення звітного періоду - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вивезення твердих побутових відходів для Харківського навчально-наукового інституту
Код ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям
Кількість 640 метри кубічні
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 61175, Україна, Харківська область, Харків, проспект Перемоги, 55 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Автомобілі-Харків"
Початкова пропозиція 102 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
102 000.00 UAH з ПДВ
Документи 65
Скарги 0