• Відкриті торги
  • КЕП

Вивезення твердих побутових відходів для Харківського навчально-наукового інституту

Оголошено тендер

103 000.00 UAH
Номер: d74abe5a58a643d8a8c80f1d6408c2a5
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-01-27-008794-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Державний вищий навчальний заклад "Університет банківської справи"
Замовник: Державний вищий навчальний заклад "Університет банківської справи"
Очікувана вартість: 103 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Вивезення твердих побутових відходів для Харківського навчально-наукового інституту
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям
КЕКВ: 2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування: 27.01.2020 15:13

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис2201160 «Підготовка кадрів вищими навчальними закладами ІІІ – IV рівнів акредитації та забезпечення діяльності їх баз практики»
Сума103 000.00 UAH