-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Утилізація сміття та поводження зі сміттям
Тендер Prozorro UA-2020-01-27-003333-a
Вивезення твердих побутових відходів для Черкаського навчально-наукового інституту
Завершена
47 617.42
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.6% або 300.00 UAH
мін. крок: 0.6% або 300.00 UAH
Номер:
95ed3fdf9d8b4a24a2065a58f9bea6a5
Внутрішній номер закупівлі:
4370434
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-01-27-003333-a
Замовник:
Державний вищий навчальний заклад "Університет банківської справи"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34716922
-
Адреса:
04070, Україна, Київська область, Київ, вулиця Андріївська, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Герасименко Марина Василівна 380964845563 zhukubs@ukr.net http://www.ubs.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
47 617.42 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
300.00 UAH
Період уточнення:
27.01.2020 15:49 - 01.02.2020 23:00
Період прийому пропозицій:
27.01.2020 15:49 - 11.02.2020 23:00
Аукціон:
12.02.2020 14:31 - 12.02.2020 14:52
Період кваліфікації:
12.02.2020 14:52 - 24.02.2020 18:24
Період завантаження договору:
12.02.2020 14:52 - 03.03.2020 14:52
Умови оплати:
дата закінчення звітного періоду - 100%
- Подіядата закінчення звітного періоду
- ОписЗвітний період - місяць.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вивезення твердих побутових відходів для Черкаського навчально-наукового інституту
Кількість
280 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
КП Черкаська служба чистоти
Оскарження: 12.02.2020 14:52 - 06.03.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
03328652
-
Контактна особа:
Волик Олександр Сільвестрович +380472643466 Chistotamisto@ukr.net https://chistota.ck.ua
-
Адреса:
18003, Україна, Черкаська область, місто Черкаси, вул. Чайковського,117
Оскарження: 12.02.2020 14:52 - 06.03.2020 00:00
Початкова пропозиція
47 017.74 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
47 017.74 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
24.02.2020 18:24
Документи
16
Скарги
0
ТОВ "УМВЕЛЬТ УКРАЇНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35391427
-
Контактна особа:
Вікторія Жиляєва +380444992103 victoria.zhilyaeva@umwelt.com.ua
-
Адреса:
03040, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ВАСИЛЬКІВСЬКА, будинок 14
Початкова пропозиція
47 617.42 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
47 617.42 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
9
Скарги
0
Контракти
Номер:
dd6fdb7d169f44fa9f4f45b733c05e79
Ідентифікатор договору:
UA-2020-01-27-003333-a-a1
Постачальник:
КП Черкаська служба чистоти
×
-
Код ЄДРПОУ:
03328652
-
Контактна особа:
Волик Олександр Сільвестрович +380472643466 Chistotamisto@ukr.net https://chistota.ck.ua
-
Адреса:
18003, Україна, Черкаська область, місто Черкаси, вул. Чайковського,117
Номер договору:
006
Сума договору:
47 017.74 UAH з ПДВ
Сума договору:
39 181.45 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
06.03.2020 10:00
Статус:
Підписаний