-
Відкриті торги
-
КЕП
Утилізація сміття та поводження зі сміттям
ДК 021:2015 - 90510000-5 - Утилізація сміття та поводження зі сміттям (Вивезення твердих побутових відходів для Черкаського навчально-наукового інституту)
47 017.74
UAH з ПДВ
Номер:
dd6fdb7d169f44fa9f4f45b733c05e79
Ідентифікатор договору:
UA-2020-01-27-003333-a-a1
Замовник:
Державний вищий навчальний заклад "Університет банківської справи"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34716922
-
Контактна особа:
Герасименко Марина Василівна 380964845563 zhukubs@ukr.net http://www.ubs.edu.ua
-
Адреса:
04070, Україна, Київська область, Київ, вулиця Андріївська, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
КП Черкаська служба чистоти
×
-
Код ЄДРПОУ:
03328652
-
Контактна особа:
Волик Олександр Сільвестрович +380472643466 Chistotamisto@ukr.net https://chistota.ck.ua
-
Адреса:
18003, Україна, Черкаська область, місто Черкаси, вул. Чайковського,117
Класифікатор ДК 021:2015:
90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямАналіз за цим CPV
Опис:
ДК 021:2015 - 90510000-5 - Утилізація сміття та поводження зі сміттям (Вивезення твердих побутових відходів для Черкаського навчально-наукового інституту)
Номер договору:
006
Дата підписання:
06.03.2020 10:00
Період дії договору:
до 31.12.2020 00:00
Сума договору:
47 017.74 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 7 836.29 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вивезення твердих побутових відходів для Черкаського навчально-наукового інституту
Кількість
280 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2020