-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з централізованого спостереження, реагування, обслуговування систем охоронної і тр...×-
Послуги з централізованого спостереження, реагування, обслуговування систем охоронної і тривожної сигналізації та цілодобового спостереження за об’єктами, обладнаними ручними системами тривожної сигналізації «тривожна кнопка»
- ID: UA-2026-02-02-014269-a
- Дата створення : 02.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28155972
Головне управління Пенсійного фонду України в Сумській області ЄДРПОУ: 21108013ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з централізованого спостереження, реагування, обслуговування систем охоронної і тр...×-
Послуги з централізованого спостереження, реагування, обслуговування систем охоронної і тривожної сигналізації та цілодобового спостереження за об’єктами, обладнаними ручними системами тривожної сигналізації «тривожна кнопка»
- ID: UA-2025-02-07-006942-a
- Дата створення : 07.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24353175
Головне управління Пенсійного фонду України в Сумській області ЄДРПОУ: 21108013ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з централізованого спостереження, реагування, обслуговування систем охоронної і тр...×-
Послуги з централізованого спостереження, реагування, обслуговування систем охоронної і тривожної сигналізації та цілодобового спостереження за об’єктами, обладнаними ручними системами тривожної сигналізації «тривожна кнопка»
- ID: UA-2024-01-30-014774-a
- Дата створення : 30.01.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20580178
Головне управління Пенсійного фонду України в Сумській області ЄДРПОУ: 21108013ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з цілодобового спостереження за об’єктами, обладнаними ручними системами тривожної...×-
Послуги з цілодобового спостереження за об’єктами, обладнаними ручними системами тривожної сигналізації «тривожна кнопка»
- ID: UA-2024-01-15-000911-a
- Дата створення : 15.01.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20375048
Головне управління Пенсійного фонду України в Сумській області ЄДРПОУ: 21108013ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з цілодобового спостереження за об’єктами, обладнаними ручними системами тривожної...×-
Послуги з цілодобового спостереження за об’єктами, обладнаними ручними системами тривожної сигналізації «тривожна кнопка»
- ID: UA-2023-11-15-011788-a
- Дата створення : 15.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19646098
Головне управління Пенсійного фонду України в Сумській області ЄДРПОУ: 21108013ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з цілодобового спостереження за об’єктами, обладнаними ручними системами тривожної...×-
Послуги з цілодобового спостереження за об’єктами, обладнаними ручними системами тривожної сигналізації «тривожна кнопка»
- ID: UA-2023-08-23-007031-a
- Дата створення : 23.08.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18756900
Головне управління Пенсійного фонду України в Сумській області ЄДРПОУ: 21108013ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з цілодобового спостереження за об’єктами, обладнаними ручними системами тривожної...×-
Послуги з цілодобового спостереження за об’єктами, обладнаними ручними системами тривожної сигналізації «тривожна кнопка»
- ID: UA-2023-07-13-006071-a
- Дата створення : 13.07.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18395568
Головне управління Пенсійного фонду України в Сумській області ЄДРПОУ: 21108013ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з цілодобового спостереження за об’єктами, обладнаними ручними системами тривожної...×-
Послуги з цілодобового спостереження за об’єктами, обладнаними ручними системами тривожної сигналізації «тривожна кнопка»
- ID: UA-2023-06-09-009978-a
- Дата створення : 09.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18055520
Головне управління Пенсійного фонду України в Сумській області ЄДРПОУ: 21108013ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з цілодобового спостереження за об’єктами, обладнаними ручними системами тривожної...×-
Послуги з цілодобового спостереження за об’єктами, обладнаними ручними системами тривожної сигналізації «тривожна кнопка»
- ID: UA-2023-05-16-009181-a
- Дата створення : 16.05.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17789010
Головне управління Пенсійного фонду України в Сумській області ЄДРПОУ: 21108013ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з централізованого спостереження, реагування, обслуговування систем охоронної і тр...×-
Послуги з централізованого спостереження, реагування, обслуговування систем охоронної і тривожної сигналізації та цілодобового спостереження за об’єктами, обладнаними ручними системами тривожної сигналізації «тривожна кнопка»
- ID: UA-2023-02-13-015999-a
- Дата створення : 13.02.23
- Внутрішній номер закупівлі: 16961081
Головне управління Пенсійного фонду України в Сумській області ЄДРПОУ: 21108013ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з централізованого спостереження, реагування, обслуговування систем охоронної і тр...×-
Послуги з централізованого спостереження, реагування, обслуговування систем охоронної і тривожної сигналізації та цілодобового спостереження за об’єктами, обладнаними ручними системами тривожної сигналізації «тривожна кнопка»
- ID: UA-2022-01-21-003865-c
- Дата створення : 21.01.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13715130
Головне управління Пенсійного фонду України в Сумській області ЄДРПОУ: 21108013ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з централізованого спостереження, реагування, обслуговування систем охоронної і тр...×-
Послуги з централізованого спостереження, реагування, обслуговування систем охоронної і тривожної сигналізації та цілодобового спостереження за об’єктами, обладнаними ручними системами тривожної сигналізації «тривожна кнопка»
- ID: UA-2022-01-21-003324-a
- Дата створення : 21.01.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13714903
Головне управління Пенсійного фонду України в Сумській області ЄДРПОУ: 21108013ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з цілодобового спостереження за об’єктами, обладнаними ручними системами тривожної...×-
Послуги з цілодобового спостереження за об’єктами, обладнаними ручними системами тривожної сигналізації «тривожна кнопка»
- ID: UA-2022-01-21-003095-a
- Дата створення : 21.01.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13713030
Головне управління Пенсійного фонду України в Сумській області ЄДРПОУ: 21108013ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з централізованого спостереження, реагування та обслуговування систем охоронної і...×-
Послуги з централізованого спостереження, реагування та обслуговування систем охоронної і тривожної сигналізації
- ID: UA-2021-01-25-011161-b
- Дата створення : 25.01.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8257118
Головне управління Пенсійного фонду України в Сумській області ЄДРПОУ: 21108013ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з централізованого спостереження, реагування та обслуговування систем охоронної і...×-
Послуги з централізованого спостереження, реагування та обслуговування систем охоронної і тривожної сигналізації
- ID: UA-2021-01-25-011137-b
- Дата створення : 25.01.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8257066
Головне управління Пенсійного фонду України в Сумській області ЄДРПОУ: 21108013ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиЗавершена -