-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з централізованого спостереження, реагування, обслуговування систем охоронної і тривожної сигналізації та цілодобового спостереження за об’єктами, обладнаними ручними системами тривожної сигналізації «тривожна кнопка»
Тендер Prozorro UA-2026-02-02-014269-a
Завершена
326 047.80
UAH з ПДВ
Номер:
daf89f60e9564ba1aec1e6fdecbf7c96
Внутрішній номер закупівлі:
28155972
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-02-02-014269-a
Замовник:
Головне управління Пенсійного фонду України в Сумській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
21108013
-
Адреса:
40009, Україна, Сумська область, Суми, вул. Степана Бандери, 43
-
Категорія:
Орган соціального страхування
Контактна особа:
Бізюк Анастасія Олександрівна +380990374341 anastasiabizuk2@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
326 047.80 UAH з ПДВ
Період уточнення:
02.02.2026 19:41 - 07.02.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.02.2026 19:41 - 10.02.2026 00:00
Аукціон:
10.02.2026 11:55 - 10.02.2026 12:18
Період кваліфікації:
10.02.2026 12:18 - 12.02.2026 21:18
Період завантаження договору:
18.02.2026 00:00 - 28.02.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴326 047.80 Послуги з централізованого спостереження, реагування, обслуговування систем охоронної і тривожної сигналізації та цілодобового спостереження за об’єктами, обладнаними ручними системами тривожної сигналізації «тривожна кнопка» (кошти Пенсійного фонду України)