-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з централізованого спостереження, реагування, обслуговування систем охоронної і тривожної сигналізації та цілодобового спостереження за об’єктами, обладнаними ручними системами тривожної сигналізації «тривожна кнопка»
Тендер Prozorro UA-2025-02-07-006942-a
Завершена
928 353.80
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 641.77 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 641.77 UAH
Номер:
b3daf69f3594446ca74ff2a12515aa7e
Внутрішній номер закупівлі:
24353175
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-02-07-006942-a
Замовник:
Головне управління Пенсійного фонду України в Сумській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
21108013
-
Адреса:
40009, Україна, Сумська область, Суми, вул. Степана Бандери, 43
-
Категорія:
Орган соціального страхування
Контактна особа:
Бізюк Анастасія Олександрівна +380990374341 anastasiabizuk2@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
928 353.80 UAH з ПДВ
Період уточнення:
07.02.2025 12:40 - 12.02.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
07.02.2025 12:40 - 15.02.2025 00:00
Аукціон:
17.02.2025 12:01 - 17.02.2025 12:24
Період кваліфікації:
17.02.2025 12:24 - 21.02.2025 12:27
Період завантаження договору:
27.02.2025 00:00 - 09.03.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴928 353.80 Послуги з централізованого спостереження, реагування, обслуговування систем охоронної і тривожної сигналізації та цілодобового спостереження за об’єктами, обладнаними ручними системами тривожної сигналізації «тривожна кнопка» (кошти Пенсійного фонду України)