-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з централізованого спостереження, реагування, обслуговування систем охоронної і тривожної сигналізації та цілодобового спостереження за об’єктами, обладнаними ручними системами тривожної сигналізації «тривожна кнопка»
Тендер Prozorro UA-2023-02-13-015999-a
Завершена
394 070.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 970.35 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 970.35 UAH
Номер:
7b5fc12cff7f41d6a211fd23014ca7e0
Внутрішній номер закупівлі:
16961081
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-02-13-015999-a
Замовник:
Головне управління Пенсійного фонду України в Сумській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
21108013
-
Адреса:
40009, Україна, Сумська область, Суми, вул. Пушкіна, 1
-
Категорія:
Орган соціального страхування
Контактна особа:
ЯКИМЕНКО Руслан Олександрович +380669963401 yakymenko_ryslan@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
394 070.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.02.2023 19:43 - 18.02.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
13.02.2023 19:43 - 21.02.2023 00:00
Період кваліфікації:
21.02.2023 00:03 - 21.02.2023 18:11
Період завантаження договору:
27.02.2023 00:00 - 09.03.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴394 070.00 Послуги з централізованого спостереження, реагування, обслуговування систем охоронної і тривожної сигналізації та цілодобового спостереження за об’єктами, обладнаними ручними системами тривожної сигналізації «тривожна кнопка»