-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з централізованого спостереження, реагування, обслуговування систем охоронної і тривожної сигналізації та цілодобового спостереження за об’єктами, обладнаними ручними системами тривожної сигналізації «тривожна кнопка»
Тендер Prozorro UA-2022-01-21-003324-a
Завершена
380 120.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 900.60 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 900.60 UAH
Номер:
470b8abe5d9a49f49eb5cf8cb75b9493
Внутрішній номер закупівлі:
13714903
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-01-21-003324-a
Замовник:
Головне управління Пенсійного фонду України в Сумській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
21108013
-
Адреса:
40009, Україна, Сумська область, Суми, вул. Пушкіна, 1
-
Категорія:
Орган соціального страхування
Контактна особа:
ЯКИМЕНКО Руслан Олександрович +380669963401 yakymenko_ryslan@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
380 120.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 900.60 UAH
Період уточнення:
21.01.2022 16:46 - 27.01.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
21.01.2022 16:46 - 06.02.2022 20:00
Аукціон:
07.02.2022 13:44 - 07.02.2022 14:07
Період кваліфікації:
07.02.2022 14:07 - 09.02.2022 15:10
Період завантаження договору:
09.02.2022 15:10 - 01.03.2022 15:10
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях14 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з централізованого спостереження, реагування, обслуговування систем охоронної і тривожної сигналізації та цілодобового спостереження за об’єктами, обладнаними ручними системами тривожної сигналізації «тривожна кнопка» (кошти Пенсійного фонду України)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2022
Послуги з централізованого спостереження, реагування, обслуговування систем охоронної і тривожної сигналізації та цілодобового спостереження за об’єктами, обладнаними ручними системами тривожної сигналізації «тривожна кнопка» (кошти Пенсійного фонду України)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2022
Послуги з централізованого спостереження, реагування, обслуговування систем охоронної і тривожної сигналізації та цілодобового спостереження за об’єктами, обладнаними ручними системами тривожної сигналізації «тривожна кнопка» (кошти Пенсійного фонду України)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2022
Послуги з централізованого спостереження, реагування, обслуговування систем охоронної і тривожної сигналізації та цілодобового спостереження за об’єктами, обладнаними ручними системами тривожної сигналізації «тривожна кнопка» (кошти Пенсійного фонду України)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2022
Послуги з централізованого спостереження, реагування, обслуговування систем охоронної і тривожної сигналізації та цілодобового спостереження за об’єктами, обладнаними ручними системами тривожної сигналізації «тривожна кнопка» (кошти Пенсійного фонду України)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2022
Послуги з централізованого спостереження, реагування, обслуговування систем охоронної і тривожної сигналізації та цілодобового спостереження за об’єктами, обладнаними ручними системами тривожної сигналізації «тривожна кнопка» (кошти Пенсійного фонду України)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2022
Послуги з централізованого спостереження, реагування, обслуговування систем охоронної і тривожної сигналізації та цілодобового спостереження за об’єктами, обладнаними ручними системами тривожної сигналізації «тривожна кнопка» (кошти Пенсійного фонду України)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2022
Послуги з централізованого спостереження, реагування, обслуговування систем охоронної і тривожної сигналізації та цілодобового спостереження за об’єктами, обладнаними ручними системами тривожної сигналізації «тривожна кнопка» (кошти Пенсійного фонду України)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2022
Послуги з централізованого спостереження, реагування, обслуговування систем охоронної і тривожної сигналізації та цілодобового спостереження за об’єктами, обладнаними ручними системами тривожної сигналізації «тривожна кнопка» (кошти Пенсійного фонду України)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2022
Послуги з централізованого спостереження, реагування, обслуговування систем охоронної і тривожної сигналізації та цілодобового спостереження за об’єктами, обладнаними ручними системами тривожної сигналізації «тривожна кнопка» (кошти Пенсійного фонду України)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2022
Послуги з централізованого спостереження, реагування, обслуговування систем охоронної і тривожної сигналізації та цілодобового спостереження за об’єктами, обладнаними ручними системами тривожної сигналізації «тривожна кнопка» (кошти Пенсійного фонду України)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2022
Послуги з централізованого спостереження, реагування, обслуговування систем охоронної і тривожної сигналізації та цілодобового спостереження за об’єктами, обладнаними ручними системами тривожної сигналізації «тривожна кнопка» (кошти Пенсійного фонду України)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2022
Послуги з централізованого спостереження, реагування, обслуговування систем охоронної і тривожної сигналізації та цілодобового спостереження за об’єктами, обладнаними ручними системами тривожної сигналізації «тривожна кнопка» (кошти Пенсійного фонду України)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2022
Послуги з централізованого спостереження, реагування та обслуговування систем охоронної і тривожної сигналізації (кошти Пенсійного фонду України)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2022
Послуги з централізованого спостереження, реагування, обслуговування систем охоронної і тривожної сигналізації та цілодобового спостереження за об’єктами, обладнаними ручними системами тривожної сигналізації «тривожна кнопка» (кошти Пенсійного фонду України)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
42800, Україна, Сумська область, смт. Велика Писарівка, вул. Незалежності, 9А
На карті
Послуги з централізованого спостереження, реагування, обслуговування систем охоронної і тривожної сигналізації та цілодобового спостереження за об’єктами, обладнаними ручними системами тривожної сигналізації «тривожна кнопка» (кошти Пенсійного фонду України)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2022
Послуги з централізованого спостереження, реагування, обслуговування систем охоронної і тривожної сигналізації та цілодобового спостереження за об’єктами, обладнаними ручними системами тривожної сигналізації «тривожна кнопка» (кошти Пенсійного фонду України)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
УПРАВЛІННЯ ПОЛІЦІЇ ОХОРОНИ В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Оскарження: 09.02.2022 15:10 - 20.02.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108871
-
Контактна особа:
Юлія Трегуб +380503070015, +380542227134 sumy-ohrana.tender@ukr.net
-
Адреса:
40022, Україна, Сумська область, місто Суми, ВУЛИЦЯ ПСІЛЬСЬКА, будинок 36
Оскарження: 09.02.2022 15:10 - 20.02.2022 00:00
Початкова пропозиція
379 100.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
379 100.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
09.02.2022 15:10
Відповіді на вимоги
10
Документи
53
Скарги
0
ТОВ "СП "Защита-92"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14008181
-
Контактна особа:
Олександр Іващенко +380505314488 zahyst92.tender@ukr.net
-
Адреса:
40030, Україна, Сумська область, м. Суми, вул. Холодногорська,51
Початкова пропозиція
380 120.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
380 120.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
18
Скарги
0
Контракти
Номер:
c655eeef96fd48d2bf4ae7f196af47cc
Ідентифікатор договору:
UA-2022-01-21-003324-a-a1
Постачальник:
УПРАВЛІННЯ ПОЛІЦІЇ ОХОРОНИ В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108871
-
Контактна особа:
Юлія Трегуб +380503070015, +380542227134 sumy-ohrana.tender@ukr.net
-
Адреса:
40022, Україна, Сумська область, місто Суми, ВУЛИЦЯ ПСІЛЬСЬКА, будинок 36
Номер договору:
45
Сума договору:
454 920.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
379 100.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.03.2022 00:00 - 28.02.2023 23:59
Дата підписання:
21.02.2022 00:00
Статус:
Підписаний