-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з централізованого спостереження, реагування та обслуговування систем охоронної і тривожної сигналізації
Тендер Prozorro UA-2021-01-25-011161-b
Завершена
11 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 55.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 55.00 UAH
Номер:
c9e5204879784df299d389c51d281d48
Внутрішній номер закупівлі:
8257118
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-01-25-011161-b
Замовник:
Головне управління Пенсійного фонду України в Сумській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
21108013
-
Адреса:
40009, Україна, Сумська область, Суми, вул. Пушкіна, 1
-
Категорія:
Орган соціального страхування
Контактна особа:
Ройко Оксана Володимирівна +380507472901 skirtach_kseniya@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
11 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
55.00 UAH
Період уточнення:
25.01.2021 21:20 - 31.01.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
25.01.2021 21:20 - 10.02.2021 00:00
Аукціон:
10.02.2021 15:25 - 10.02.2021 15:46
Період кваліфікації:
10.02.2021 15:46 - 16.02.2021 17:34
Період завантаження договору:
16.02.2021 17:34 - 08.03.2021 17:34
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з централізованого спостереження, реагування та обслуговування систем охоронної і тривожної сигналізації (кошти Пенсійного фонду України)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2021
Послуги з централізованого спостереження, реагування та обслуговування систем охоронної і тривожної сигналізації (кошти Пенсійного фонду України)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2021
Послуги з централізованого спостереження, реагування та обслуговування систем охоронної і тривожної сигналізації (кошти Пенсійного фонду України)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Охоронно-детективна агенція Альфа"
Оскарження: 16.02.2021 17:32 - 27.02.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
33078655
-
Контактна особа:
Валерій Чунаков +380504072078 alphatzi@bigmir.net
-
Адреса:
40030, Україна, Сумська область, м. Суми, вул. 1-а Залізнична, 2
Оскарження: 16.02.2021 17:32 - 27.02.2021 00:00
Початкова пропозиція
11 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
11 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
16.02.2021 17:32
Відповіді на вимоги
10
Документи
28
Скарги
0
УПРАВЛІННЯ ПОЛІЦІЇ ОХОРОНИ В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Оскарження: 16.02.2021 17:34 - 27.02.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108871
-
Контактна особа:
Юлія Трегуб +380501693888 sumy-ohrana.tender@ukr.net
-
Адреса:
40022, Україна, Сумська область, місто Суми, ВУЛИЦЯ ПСІЛЬСЬКА, будинок 36
Оскарження: 16.02.2021 17:34 - 27.02.2021 00:00
Початкова пропозиція
11 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
11 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
16.02.2021 17:34
Відповіді на вимоги
10
Документи
38
Скарги
0
Контракти
Номер:
e3381c686b5843cd9f38e68897440c82
Ідентифікатор договору:
UA-2021-01-25-011161-b-c1
Постачальник:
УПРАВЛІННЯ ПОЛІЦІЇ ОХОРОНИ В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108871
-
Контактна особа:
Юлія Трегуб +380501693888 sumy-ohrana.tender@ukr.net
-
Адреса:
40022, Україна, Сумська область, місто Суми, ВУЛИЦЯ ПСІЛЬСЬКА, будинок 36
Номер договору:
51
Сума договору:
13 200.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
11 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
02.03.2021 00:00 - 28.02.2022 23:59
Дата підписання:
02.03.2021 00:00
Статус:
Виконаний