-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з централізованого спостереження, реагування, обслуговування систем охоронної і тривожної сигналізації та цілодобового спостереження за об’єктами, обладнаними ручними системами тривожної сигналізації «тривожна кнопка»
Тендер Prozorro UA-2022-01-21-003865-c
Завершена
23 880.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 119.40 UAH
мін. крок: 0.5% або 119.40 UAH
Номер:
e283ec656e8044ceba62af122689b8e7
Внутрішній номер закупівлі:
13715130
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-01-21-003865-c
Замовник:
Головне управління Пенсійного фонду України в Сумській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
21108013
-
Адреса:
40009, Україна, Сумська область, Суми, вул. Пушкіна, 1
-
Категорія:
Орган соціального страхування
Контактна особа:
ЯКИМЕНКО Руслан Олександрович +380669963401 yakymenko_ryslan@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
23 880.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
119.40 UAH
Період уточнення:
21.01.2022 16:56 - 27.01.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
21.01.2022 16:56 - 06.02.2022 20:00
Аукціон:
07.02.2022 11:29 - 07.02.2022 11:52
Період кваліфікації:
07.02.2022 11:52 - 09.02.2022 15:14
Період завантаження договору:
09.02.2022 15:14 - 01.03.2022 15:14
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях14 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з централізованого спостереження, реагування, обслуговування систем охоронної і тривожної сигналізації та цілодобового спостереження за об’єктами, обладнаними ручними системами тривожної сигналізації «тривожна кнопка» (кошти Пенсійного фонду України)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2022
Послуги з централізованого спостереження, реагування, обслуговування систем охоронної і тривожної сигналізації та цілодобового спостереження за об’єктами, обладнаними ручними системами тривожної сигналізації «тривожна кнопка» (кошти Пенсійного фонду України)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2022
Послуги з централізованого спостереження, реагування, обслуговування систем охоронної і тривожної сигналізації та цілодобового спостереження за об’єктами, обладнаними ручними системами тривожної сигналізації «тривожна кнопка» (кошти Пенсійного фонду України)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
УПРАВЛІННЯ ПОЛІЦІЇ ОХОРОНИ В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Оскарження: 09.02.2022 15:14 - 20.02.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108871
-
Контактна особа:
Юлія Трегуб +380503070015, +380542227134 sumy-ohrana.tender@ukr.net
-
Адреса:
40022, Україна, Сумська область, місто Суми, ВУЛИЦЯ ПСІЛЬСЬКА, будинок 36
Оскарження: 09.02.2022 15:14 - 20.02.2022 00:00
Початкова пропозиція
14 970.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
14 970.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
09.02.2022 15:14
Відповіді на вимоги
10
Документи
54
Скарги
0
ТОВ "СП "Защита-92"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14008181
-
Контактна особа:
Олександр Іващенко +380505314488 zahyst92.tender@ukr.net
-
Адреса:
40030, Україна, Сумська область, м. Суми, вул. Холодногорська,51
Початкова пропозиція
23 880.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
23 880.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
18
Скарги
0
Контракти
Номер:
617f31c13e484c4d96e04932afcc5148
Ідентифікатор договору:
UA-2022-01-21-003865-c-a1
Постачальник:
УПРАВЛІННЯ ПОЛІЦІЇ ОХОРОНИ В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108871
-
Контактна особа:
Юлія Трегуб +380503070015, +380542227134 sumy-ohrana.tender@ukr.net
-
Адреса:
40022, Україна, Сумська область, місто Суми, ВУЛИЦЯ ПСІЛЬСЬКА, будинок 36
Номер договору:
44
Сума договору:
17 964.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
14 970.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.03.2022 00:00 - 28.02.2023 23:59
Дата підписання:
21.02.2022 00:00
Статус:
Підписаний