-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги з навантаження пшениці- ID: UA-2026-09-02-006387-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265181
Комунальний заклад освіти "Апостолівський центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів" Дніпропетровської обласної ради" ЄДРПОУ: 21902362ДК 021:2015: 77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по збиранню врожаю озимої пшениці- ID: UA-2026-07-16-001658-a
- Дата створення : 16.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29828767
Комунальний заклад освіти "Апостолівський центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів" Дніпропетровської обласної ради" ЄДРПОУ: 21902362ДК 021:2015: 77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукціїЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги по збиранню врожаю озимої пшениці- ID: UA-2026-07-03-007082-a
- Дата створення : 03.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29727317
Комунальний заклад освіти "Апостолівський центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів" Дніпропетровської обласної ради" ЄДРПОУ: 21902362ДК 021:2015: 77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукціїТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги по збиранню врожаю озимої пшениці- ID: UA-2025-06-26-005990-a
- Дата створення : 26.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25723416
Комунальний заклад освіти "Апостолівський центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів" Дніпропетровської обласної ради" ЄДРПОУ: 21902362ДК 021:2015: 77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукціїЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
послуги по збиранню врожаю озимої пшениці- ID: UA-2025-06-17-005463-a
- Дата створення : 17.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25624194
Комунальний заклад освіти "Апостолівський центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів" Дніпропетровської обласної ради" ЄДРПОУ: 21902362ДК 021:2015: 77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукціїТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
оприскування пшениці- ID: UA-2025-04-24-000324-a
- Дата створення : 24.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25097480
Комунальний заклад освіти "Апостолівський центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів" Дніпропетровської обласної ради" ЄДРПОУ: 21902362ДК 021:2015: 77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги по збиранню врожаю соняшника (закупівля здійснюється згідно підпункту 6 пункту13 П...×-
послуги по збиранню врожаю соняшника (закупівля здійснюється згідно підпункту 6 пункту13 Постанови КМУ № 1178 від 12.10.2022р відмінено відкриті торги через відсутність учасника процедури закупівлі (учасників процедури закупівлі)UA-2024-08-19-010856-a
- ID: UA-2024-08-29-002102-a
- Дата створення : 29.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22436139
Комунальний заклад освіти "Апостолівський центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів" Дніпропетровської обласної ради" ЄДРПОУ: 21902362ДК 021:2015: 77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукціїЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
послуги по збиранню врожаю соняшника- ID: UA-2024-08-19-010856-a
- Дата створення : 19.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22351980
Комунальний заклад освіти "Апостолівський центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів" Дніпропетровської обласної ради" ЄДРПОУ: 21902362ДК 021:2015: 77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукціїТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
послуги по збиранню врожаю соняшника- ID: UA-2023-09-07-008434-a
- Дата створення : 07.09.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18897158
Комунальний заклад освіти "Апостолівський центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів" Дніпропетровської обласної ради" ЄДРПОУ: 21902362ДК 021:2015: 77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
культивація- ID: UA-2023-03-10-001009-a
- Дата створення : 10.03.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17200160
Державний професійно - технічний навчальний заклад "Апостолівський центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів" ЄДРПОУ: 21902362ДК 021:2015: 77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукціїЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
культивація- ID: UA-2023-02-22-006265-a
- Дата створення : 22.02.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17057987
Державний професійно - технічний навчальний заклад "Апостолівський центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів" ЄДРПОУ: 21902362ДК 021:2015: 77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукціїТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукці...×-
ДК 021:2015 – 77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукції ( оранка)
- ID: UA-2022-11-09-013618-a
- Дата створення : 09.11.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15821424
Державний професійно - технічний навчальний заклад "Апостолівський центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів" ЄДРПОУ: 21902362ДК 021:2015: 77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукціїЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
послуги по збиранню врожаю соняшника- ID: UA-2022-08-25-008261-a
- Дата створення : 25.08.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15187582
Державний професійно - технічний навчальний заклад "Апостолівський центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів" ЄДРПОУ: 21902362ДК 021:2015: 77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукціїЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
послуги по збиранню врожаю озимої пшениці- ID: UA-2022-06-16-003391-a
- Дата створення : 16.06.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14756171
Державний професійно - технічний навчальний заклад "Апостолівський центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів" ЄДРПОУ: 21902362ДК 021:2015: 77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукціїЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Послуги по збиранню врожаю соняшника- ID: UA-2021-08-26-004463-a
- Дата створення : 26.08.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11234415
Державний професійно - технічний навчальний заклад "Апостолівський центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів" ЄДРПОУ: 21902362ДК 021:2015: 77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукціїЗавершена -