-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
послуги по збиранню врожаю озимої пшениці
Тендер Prozorro UA-2025-06-17-005463-a
Торги не відбулися
120 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 600.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 600.00 UAH
Номер:
1c12a0d398b64522867621f6002f193f
Внутрішній номер закупівлі:
25624194
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-06-17-005463-a
Замовник:
Комунальний заклад освіти "Апостолівський центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів" Дніпропетровської обласної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21902362
-
Адреса:
53802, Україна, Дніпропетровська область, м. Апостолове, вул. Володимира Великого,8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Інна Володимирівна Шаповалова +380978828473 shapovalovaiv@ukr.net http://acpprk85.in.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукціїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
120 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
17.06.2025 11:58 - 22.06.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
17.06.2025 11:58 - 25.06.2025 00:00
Аукціон:
з 25.06.2025 13:47
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴120 000.00 послуги по збиранню врожаю озимої пшениці