• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги по збиранню врожаю озимої пшениці

Торги не відбулися

107 800.00 UAH без ПДВ
Номер: 8b541bd8a99f44a89023446c8e45d040
Внутрішній номер закупівлі: 29727317
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-03-007082-a   
Замовник: Комунальний заклад освіти "Апостолівський центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів" Дніпропетровської обласної ради"
Контактна особа: Інна Володимирівна Шаповалова +380978828473 shapovalovaiv@ukr.net http://acpprk85.in.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукціїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 107 800.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 03.07.2026 14:29 - 10.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 03.07.2026 14:29 - 13.07.2026 11:00
Аукціон: з 14.07.2026 11:27

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴107 800.00 Послуги по збиранню врожаю озимої пшениці