• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги по збиранню врожаю озимої пшениці

Оголошено тендер

129 360.00 UAH
Номер: 8ccbf779989e4afbad20f5d49d05bf09
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-03-007880-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальний заклад освіти "Апостолівський центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів" Дніпропетровської обласної ради"
Замовник: Комунальний заклад освіти "Апостолівський центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів" Дніпропетровської обласної ради"
Очікувана вартість: 129 360.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги по збиранню врожаю озимої пшениці
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукції
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 03.07.2026 14:05

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Описспеціальний фонд
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1091 - Підготовка кадрів закладами професійної (професійно-технічної) освіти та іншими закладами освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяАпостолове
Сума129 360.00 UAH