-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 – 77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукції ( оранка)
Тендер Prozorro UA-2022-11-09-013618-a
Завершена
176 475.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 882.38 UAH
мін. крок: 0.5% або 882.38 UAH
Номер:
9140b76f9ef644eb861a670d71b68007
Внутрішній номер закупівлі:
15821424
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-11-09-013618-a
Замовник:
Державний професійно - технічний навчальний заклад "Апостолівський центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21902362
-
Адреса:
53802, Україна, Дніпропетровська область, м. Апостолове, вул. Мічуріна, 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Інна Володимирівна Шаповалова +380978828473 shapovalovaiv@ukr.net http://acpprk85.in.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукціїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
176 475.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
09.11.2022 18:03 - 14.11.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
09.11.2022 18:03 - 17.11.2022 18:01
Період кваліфікації:
17.11.2022 18:01 - 18.11.2022 16:18
Період завантаження договору:
24.11.2022 00:00 - 04.12.2022 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴176 475.00 ДК 021:2015 – 77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукції ( оранка)