• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015 – 77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукції ( оранка)

Оголошено тендер

176 475.00 UAH
Номер: 9124b12db5da411dbc54795f6efc8672
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-11-09-001558-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Державний професійно - технічний навчальний заклад "Апостолівський центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів"
Замовник: Державний професійно - технічний навчальний заклад "Апостолівський центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів"
Очікувана вартість: 176 475.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015 – 77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукції ( оранка)
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукції
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 09.11.2022 11:49

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Описспеціальний фонд
Сума176 475.00 UAH