-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по збиранню врожаю озимої пшениці
Тендер Prozorro UA-2026-07-16-001658-a
Завершена
107 800.00
UAH без ПДВ
Номер:
6d3638980a424bdbb63f19e2b119a4c9
Внутрішній номер закупівлі:
29828767
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-16-001658-a
Замовник:
Комунальний заклад освіти "Апостолівський центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів" Дніпропетровської обласної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21902362
-
Адреса:
53802, Україна, Дніпропетровська область, м. Апостолове, вул. Володимира Великого,8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Інна Володимирівна Шаповалова +380978828473 shapovalovaiv@ukr.net http://acpprk85.in.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукціїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
107 800.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги по збиранню врожаю озимої пшениці
Кількість
44 гектар
Період постачання
до 01.08.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
СЕМЕНЮК ВІТАЛІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
3365611937
-
Адреса:
53800, Україна, Дніпропетровська область, Криворізький р-н місто Апостолове вул.Шевченка Тараса будинок 57
Ціна пропозиції
107 800.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
16.07.2026 10:20
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
fae990f79612462ca96585440c7e476b
Ідентифікатор договору:
UA-2026-07-16-001658-a-a1
Постачальник:
СЕМЕНЮК ВІТАЛІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
3365611937
-
Адреса:
53800, Україна, Дніпропетровська область, Криворізький р-н місто Апостолове вул.Шевченка Тараса будинок 57
Номер договору:
46
Сума договору:
107 800.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
16.07.2026 00:00 - 30.09.2026 00:00
Дата підписання:
16.07.2026 10:12
Статус:
Підписаний