• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

послуги по збиранню врожаю соняшника

Торги не відбулися

258 830.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 294.15 UAH
Номер: cf827d49ca9b450e8f67747954bafbdd
Внутрішній номер закупівлі: 22351980
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-08-19-010856-a   
Замовник: Комунальний заклад освіти "Апостолівський центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів" Дніпропетровської обласної ради"
Контактна особа: Інна Володимирівна Шаповалова +380978828473 shapovalovaiv@ukr.net http://acpprk85.in.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукціїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 258 830.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 19.08.2024 16:50 - 24.08.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 19.08.2024 16:50 - 27.08.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴258 830.00 послуги по збиранню врожаю соняшника