-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
послуги по збиранню врожаю соняшника
Оголошено тендер
258 830.00
UAH
Номер:
5408f0b769fd44a5ab0d8983967ae05c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-08-19-013240-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальний заклад освіти "Апостолівський центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів" Дніпропетровської обласної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21902362
-
Адреса:
53802, Україна, Дніпропетровська область, м. Апостолове, вул. Володимира Великого,8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальний заклад освіти "Апостолівський центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів" Дніпропетровської обласної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21902362
-
Адреса:
53802, Україна, Дніпропетровська область, м. Апостолове, вул. Володимира Великого,8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
258 830.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
послуги по збиранню врожаю соняшника
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукції
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
19.08.2024 16:43
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Описспеціальний фонд
Сума258 830.00 UAH