-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги по збиранню врожаю озимої пшениці
Тендер Prozorro UA-2025-06-26-005990-a
Завершена
120 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
9dad4f1781a049349e58cc5617b0f1c3
Внутрішній номер закупівлі:
25723416
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-06-26-005990-a
Замовник:
Комунальний заклад освіти "Апостолівський центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів" Дніпропетровської обласної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21902362
-
Адреса:
53802, Україна, Дніпропетровська область, м. Апостолове, вул. Володимира Великого,8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Інна Володимирівна Шаповалова +380978828473 shapovalovaiv@ukr.net http://acpprk85.in.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукціїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
UA-2025-06-17-005463-a
Очікувана вартість:
120 000.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
послуги по збиранню врожаю озимої пшениці
Кількість
100 гектар
Період постачання
до 16.07.2025
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
СЕМЕНЮК ВІТАЛІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
3365611937
-
Адреса:
53800, Україна, Дніпропетровська область, Апостолівський р-н місто Апостолове ВУЛИЦЯ ШЕВЧЕНКО будинок 57
Ціна пропозиції
120 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
26.06.2025 13:01
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
ab120bdcd10d4062a645be7c0de45e9a
Ідентифікатор договору:
UA-2025-06-26-005990-a-a1
Постачальник:
СЕМЕНЮК ВІТАЛІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
3365611937
-
Адреса:
53800, Україна, Дніпропетровська область, Апостолівський р-н місто Апостолове ВУЛИЦЯ ШЕВЧЕНКО будинок 57
Номер договору:
69
Сума договору:
120 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
26.06.2025 00:00 - 30.07.2025 00:00
Дата підписання:
26.06.2025 12:58
Статус:
Виконаний