-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
26П-466_76430000-6 Послуги з буріння та експлуатації свердловин (Сервісні послуги по інжен...×-
26П-466_76430000-6 Послуги з буріння та експлуатації свердловин (Сервісні послуги по інженерному супроводу бурових доліт) Лот № 1 - 76430000-6 Послуги з буріння та експлуатації свердловин (Сервісні послуги по інженерному супроводу бурових доліт); Лот № 2 - 76430000-6 Послуги з буріння та експлуатації свердловин (Сервісні послуги по інженерному супроводу бурових доліт); Лот № 3 - 76430000-6 Послуги з буріння та експлуатації свердловин (Сервісні послуги по інженерному супроводу бурових доліт); Лот № 4 - 76430000-6 Послуги з буріння та експлуатації свердловин (Сервісні послуги по інженерному супроводу бурових доліт)
- ID: UA-2026-09-03-015116-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288447
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ" ЄДРПОУ: 30019775ДК 021:2015: 76430000-6 Послуги з буріння та експлуатації свердловинПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 14 днів (до 19.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
26П-446_76430000-6 Послуги з буріння та експлуатації свердловин (Послуги з відбору керна)- ID: UA-2026-08-25-002247-a
- Дата створення : 25.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30179673
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ" ЄДРПОУ: 30019775ДК 021:2015: 76430000-6 Послуги з буріння та експлуатації свердловинПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 12 годин (до 05.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
26П-392_76430000-6 Послуги з буріння та експлуатації свердловин (Послуги по інженерному су...×-
26П-392_76430000-6 Послуги з буріння та експлуатації свердловин (Послуги по інженерному супроводу гвинтових вибійних двигунів)
- ID: UA-2026-08-07-003641-a
- Дата створення : 07.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30021858
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ" ЄДРПОУ: 30019775ДК 021:2015: 76430000-6 Послуги з буріння та експлуатації свердловинПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 2 дні назад
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
26П-368_76430000-6 Послуги з буріння та експлуатації свердловин (Сервісні послуги по інжен...×-
26П-368_76430000-6 Послуги з буріння та експлуатації свердловин (Сервісні послуги по інженерному супроводу бурових доліт)
- ID: UA-2026-08-03-009388-a
- Дата створення : 03.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29977836
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ" ЄДРПОУ: 30019775ДК 021:2015: 76430000-6 Послуги з буріння та експлуатації свердловинТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
26П-366_76430000-6 Послуги з буріння та експлуатації свердловин (Сервісні послуги по інжен...×-
26П-366_76430000-6 Послуги з буріння та експлуатації свердловин (Сервісні послуги по інженерному супроводу бурових доліт)
- ID: UA-2026-08-03-007484-a
- Дата створення : 03.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29975939
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ" ЄДРПОУ: 30019775ДК 021:2015: 76430000-6 Послуги з буріння та експлуатації свердловинТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
26П-364_76430000-6 Послуги з буріння та експлуатації свердловин (Сервісні послуги по інжен...×-
26П-364_76430000-6 Послуги з буріння та експлуатації свердловин (Сервісні послуги по інженерному супроводу бурових доліт)
- ID: UA-2026-08-03-005801-a
- Дата створення : 03.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29974253
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ" ЄДРПОУ: 30019775ДК 021:2015: 76430000-6 Послуги з буріння та експлуатації свердловинТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
26П-352_76430000-6 Послуги з буріння та експлуатації свердловин (Послуги по інженерному су...×-
26П-352_76430000-6 Послуги з буріння та експлуатації свердловин (Послуги по інженерному супроводу бурильних ясів)
- ID: UA-2026-07-23-008291-a
- Дата створення : 23.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29894301
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ" ЄДРПОУ: 30019775ДК 021:2015: 76430000-6 Послуги з буріння та експлуатації свердловинТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
26П-266_76430000-6 Послуги з буріння та експлуатації свердловин (Послуги по інженерному су...×-
26П-266_76430000-6 Послуги з буріння та експлуатації свердловин (Послуги по інженерному супроводу гвинтових вибійних двигунів)
- ID: UA-2026-06-23-002256-a
- Дата створення : 23.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29617788
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ" ЄДРПОУ: 30019775ДК 021:2015: 76430000-6 Послуги з буріння та експлуатації свердловинТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
26П-204_76430000-6 Послуги з буріння та експлуатації свердловин (Сервісні послуги по інжен...×-
26П-204_76430000-6 Послуги з буріння та експлуатації свердловин (Сервісні послуги по інженерному супроводу бурових доліт)
- ID: UA-2026-05-20-004841-a
- Дата створення : 20.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29280767
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ" ЄДРПОУ: 30019775ДК 021:2015: 76430000-6 Послуги з буріння та експлуатації свердловинЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
26П-203_76430000-6 Послуги з буріння та експлуатації свердловин (Сервісні послуги по інжен...×-
26П-203_76430000-6 Послуги з буріння та експлуатації свердловин (Сервісні послуги по інженерному супроводу бурових доліт)
- ID: UA-2026-05-18-000516-a
- Дата створення : 18.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29246669
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ" ЄДРПОУ: 30019775ДК 021:2015: 76430000-6 Послуги з буріння та експлуатації свердловинТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
26П-189_76430000-6 Послуги з буріння та експлуатації свердловин (Сервісні послуги по інжен...×-
26П-189_76430000-6 Послуги з буріння та експлуатації свердловин (Сервісні послуги по інженерному супроводу бурових доліт)
- ID: UA-2026-05-05-000713-a
- Дата створення : 05.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29112173
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ" ЄДРПОУ: 30019775ДК 021:2015: 76430000-6 Послуги з буріння та експлуатації свердловинТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
26П-186_76430000-6 Послуги з буріння та експлуатації свердловин (Сервісні послуги по інжен...×-
26П-186_76430000-6 Послуги з буріння та експлуатації свердловин (Сервісні послуги по інженерному супроводу бурових доліт)
- ID: UA-2026-05-05-000212-a
- Дата створення : 05.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29111658
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ" ЄДРПОУ: 30019775ДК 021:2015: 76430000-6 Послуги з буріння та експлуатації свердловинТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
26П-153_76430000-6 Послуги з буріння та експлуатації свердловин (Сервісні послуги по інжен...×-
26П-153_76430000-6 Послуги з буріння та експлуатації свердловин (Сервісні послуги по інженерному супроводу бурових доліт)
- ID: UA-2026-04-01-002686-a
- Дата створення : 01.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28786130
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ" ЄДРПОУ: 30019775ДК 021:2015: 76430000-6 Послуги з буріння та експлуатації свердловинТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
С_26П-153_76430000-6 Послуги з буріння та експлуатації свердловин (Сервісні послуги по інж...×-
С_26П-153_76430000-6 Послуги з буріння та експлуатації свердловин (Сервісні послуги по інженерному супроводу бурових доліт при бурінні свердловин Ø152,4мм)
- ID: UA-2026-02-26-012694-a
- Дата створення : 26.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28444230
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ" ЄДРПОУ: 30019775ДК 021:2015: 76430000-6 Послуги з буріння та експлуатації свердловинЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
26П-099_76430000-6 Послуги з буріння та експлуатації свердловин (Сервісні послуги по інжен...×-
26П-099_76430000-6 Послуги з буріння та експлуатації свердловин (Сервісні послуги по інженерному супроводу бурових доліт) Лот № 1 - 76430000-6 Послуги з буріння та експлуатації свердловин (Сервісні послуги по інженерному супроводу бурових доліт) Лот № 2- 76430000-6 Послуги з буріння та експлуатації свердловин (Сервісні послуги по інженерному супроводу бурових доліт)
- ID: UA-2026-02-18-002481-a
- Дата створення : 18.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28341121
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ" ЄДРПОУ: 30019775ДК 021:2015: 76430000-6 Послуги з буріння та експлуатації свердловинЗавершена -