• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

26П-352_76430000-6 Послуги з буріння та експлуатації свердловин (Послуги по інженерному супроводу бурильних ясів)

Торги не відбулися

108 408 985.00 UAH без ПДВ
Номер: 3e762948add44a82b096b9b794d6bf95
Внутрішній номер закупівлі: 29894301
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-23-008291-a   
Замовник: АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
Контактна особа: Юлія Дорохова +380444612797 yuliia.dorokhova@ugv.com.ua http://ugv.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 76430000-6 Послуги з буріння та експлуатації свердловинАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 108 408 985.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 23.07.2026 14:59 - 31.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 23.07.2026 14:59 - 03.08.2026 15:00
Аукціон: з 04.08.2026 14:58

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴108 408 985.00 76430000-6 Послуги з буріння та експлуатації свердловин (Послуги по інженерному супроводу бурильних ясів)