• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги по інженерному супроводу бурильних ясів

Оголошено тендер

130 090 782.00 UAH
Номер: 0e1fafffd5f64a838c2576f771d3b338
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-23-007988-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
Замовник: АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
Очікувана вартість: 130 090 782.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги по інженерному супроводу бурильних ясів
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 76430000-6 Послуги з буріння та експлуатації свердловин
Дата опублікування: 23.07.2026 13:49

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума130 090 782.00 UAH