-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
26П-466_76430000-6 Послуги з буріння та експлуатації свердловин (Сервісні послуги по інженерному супроводу бурових доліт) Лот № 1 - 76430000-6 Послуги з буріння та експлуатації свердловин (Сервісні послуги по інженерному супроводу бурових доліт); Лот № 2 - 76430000-6 Послуги з буріння та експлуатації свердловин (Сервісні послуги по інженерному супроводу бурових доліт); Лот № 3 - 76430000-6 Послуги з буріння та експлуатації свердловин (Сервісні послуги по інженерному супроводу бурових доліт); Лот № 4 - 76430000-6 Послуги з буріння та експлуатації свердловин (Сервісні послуги по інженерному супроводу бурових доліт)
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-015116-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
12 666 355.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
01
год
31
хв
08
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
4930d96dbb8f4f2ab62a9b0de6b6c4d8
Внутрішній номер закупівлі:
30288447
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-015116-a
Замовник:
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019775
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, м. Київ, Шевченківський район ВУЛИЦЯ КУДРЯВСЬКА будинок 26/28
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Юлія Дорохова +380444612797 yuliia.dorokhova@ugv.com.ua http://ugv.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
76430000-6 Послуги з буріння та експлуатації свердловинАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
12 666 355.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.09.2026 21:25 - 16.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.09.2026 21:25 - 19.09.2026 00:00
Період оскарження:
03.09.2026 21:25 - 16.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 11:39
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴3 225 000.00 Лот № 1 - 76430000-6 Послуги з буріння та експлуатації свердловин (Сервісні послуги по інженерному супроводу бурових доліт)
- Лот №2 ₴1 791 666.67 Лот № 2 - 76430000-6 Послуги з буріння та експлуатації свердловин (Сервісні послуги по інженерному супроводу бурових доліт)
- Лот №3 ₴3 291 666.67 Лот № 3 - 76430000-6 Послуги з буріння та експлуатації свердловин (Сервісні послуги по інженерному супроводу бурових доліт)
- Лот №4 ₴4 358 021.66 Лот № 4 - 76430000-6 Послуги з буріння та експлуатації свердловин (Сервісні послуги по інженерному супроводу бурових доліт):