-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Сервісні послуги по інженерному супроводу бурових доліт (Лот № 1 - 76430000-6 Послуги з буріння та експлуатації свердловин (Сервісні послуги по інженерному супроводу бурових доліт); Лот № 2 - 76430000-6 Послуги з буріння та експлуатації свердловин (Сервісні послуги по інженерному супроводу бурових доліт); Лот № 3 - 76430000-6 Послуги з буріння та експлуатації свердловин (Сервісні послуги по інженерному супроводу бурових доліт); Лот № 4 - 76430000-6 Послуги з буріння та експлуатації свердловин (Сервісні послуги по інженерному супроводу бурових доліт))
Оголошено тендер
15 199 626.00
UAH
Номер:
c0ec39f214db44dca1435753416df3a3
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-03-018653-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019775
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, м. Київ, Шевченківський район ВУЛИЦЯ КУДРЯВСЬКА будинок 26/28
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019775
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, м. Київ, Шевченківський район ВУЛИЦЯ КУДРЯВСЬКА будинок 26/28
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
15 199 626.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Сервісні послуги по інженерному супроводу бурових доліт (Лот № 1 - 76430000-6 Послуги з буріння та експлуатації свердловин (Сервісні послуги по інженерному супроводу бурових доліт); Лот № 2 - 76430000-6 Послуги з буріння та експлуатації свердловин (Сервісні послуги по інженерному супроводу бурових доліт); Лот № 3 - 76430000-6 Послуги з буріння та експлуатації свердловин (Сервісні послуги по інженерному супроводу бурових доліт); Лот № 4 - 76430000-6 Послуги з буріння та експлуатації свердловин (Сервісні послуги по інженерному супроводу бурових доліт))
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
76430000-6 Послуги з буріння та експлуатації свердловин
Дата опублікування:
03.09.2026 21:02
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума15 199 626.00 UAH